Додому Новини Коломийський ринг приймав два турніри з боксу

Коломийський ринг приймав два турніри з боксу

0
Поділитися

5 травня на базі ФСК “Локомотив” відбулася матчева зустріч між збірними командами з боксу Грузії та України. Захід приурочили пам’яті коломиянина Андрія Федчука.

У складі нашої збірної на коломийський ринг вийшло й четверо коломиян: Арсен Дмитрук (вагова категорія 52 кг), Ярослав Михалушко (в. к. 66 кг), Аркадій Валовий (в.к. 75 кг) та Максим Микитюк (в. к. 80 кг).

Don Yapon

Загалом відбулося 10 поєдинків, кожен з яких був напруженим і цікавим. Хтось долав суперника хитрістю, хтось – спритністю, а хтось силою удару.

–     До Коломиї приїхали перші номери Грузії, це сильні боксери, які показують хороший рівень підготовки. Протистояння були цікаві й доволі запеклі. Але наші боксери все-таки перемогли, – розповів заслужений тренер України з боксу Іван Данилишин.

За підсумками збірна Грузії поступилася українцям з рахунком 6:4.

Наші боксери мали змогу перевірити власні сили, адже вже за два місяці  у Болгарії стартує чемпіонат Європи з боксу.

Організатори заходу “Фонд пам’яті Андрія Федчука” та Коломийська Федерація боксу нагородили спортсменів заслуженими призами.

Наступного дня відбувся не менш видовищний юнацький турнір з боксу на призи Володимира Колесника.

У “Локомотиві” зібралося близько 100 юних боксерів  Західної України, віком від 8  до 12 років. Дехто з них вперше вийшов на ринг, на якому боксували брати Клички, Олександр Усик, Василь Ломаченко, Андрій Федчук та інші.

Переможців турніру нагородили заслуженими грамотами, медалями та кубками.

Олександра ЩЕРБАКОВА-ОЛІЙНИК