Коломийський ринг приймав два турніри з боксу

5 травня на базі ФСК “Локомотив” відбулася матчева зустріч між збірними командами з боксу Грузії та України. Захід приурочили пам’яті коломиянина Андрія Федчука.

У складі нашої збірної на коломийський ринг вийшло й четверо коломиян: Арсен Дмитрук (вагова категорія 52 кг), Ярослав Михалушко (в. к. 66 кг), Аркадій Валовий (в.к. 75 кг) та Максим Микитюк (в. к. 80 кг).

Загалом відбулося 10 поєдинків, кожен з яких був напруженим і цікавим. Хтось долав суперника хитрістю, хтось – спритністю, а хтось силою удару.

–     До Коломиї приїхали перші номери Грузії, це сильні боксери, які показують хороший рівень підготовки. Протистояння були цікаві й доволі запеклі. Але наші боксери все-таки перемогли, – розповів заслужений тренер України з боксу Іван Данилишин.

За підсумками збірна Грузії поступилася українцям з рахунком 6:4.

Наші боксери мали змогу перевірити власні сили, адже вже за два місяці  у Болгарії стартує чемпіонат Європи з боксу.

Організатори заходу “Фонд пам’яті Андрія Федчука” та Коломийська Федерація боксу нагородили спортсменів заслуженими призами.

Наступного дня відбувся не менш видовищний юнацький турнір з боксу на призи Володимира Колесника.

У “Локомотиві” зібралося близько 100 юних боксерів  Західної України, віком від 8  до 12 років. Дехто з них вперше вийшов на ринг, на якому боксували брати Клички, Олександр Усик, Василь Ломаченко, Андрій Федчук та інші.

Переможців турніру нагородили заслуженими грамотами, медалями та кубками.

Олександра ЩЕРБАКОВА-ОЛІЙНИК