Коломийський музей поповнився писанками з єврейськими символами та орнаментами

Днями колекція музею писанкового розпису поповнилася двома цікавими експонатами – писанками, прикрашеними традиційними єврейськими символами й орнаментами.

Подарунок надійшов від Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» разом із листом від його керівника Ігоря Ратушного на ім’я генерального директора Національного музею Ярослави Ткачук, пише “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття.

«Кожного року до свята Великодня ми бачимо, як творяться писанки, їхню різноманітність та різнобарвність. Відчуваємо скільки в них душі й тепла творців. Особливо нас вразило відвідування музею писанкового розпису в Коломиї. Музей, який створено з любов’ю, професійно та цікаво, не може, мабуть, залишити нікого байдужим. Тому ми вирішили створити писанки з єврейською символікою й подарувати Вашому музеєві».

Незабаром ці писанки, створені в дитячій творчій майстерні, що діє при фонді, під керівництвом Яни Вінярської, зможуть побачити відвідувачі нашого музею.

Музей Писанки