Коломийських випускників запрошують взяти участь у прощі до Чудотворного джерела

27 травня Комісія у справах молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії організовує прощу для випускників до Чудотворного джерела у Товмачику.

Саме біля цього джерела був монастир, який знищили під час набігів монголо-татарів, йдеться на сайті Коломийсько-Чернівецької єпархії, повідомляє Дзеркало Коломиї.

Розпочнеться дійство о 12:00 з Архієрейської Літургії, яку очолить єпарх Коломийсько-Чернівецький Василій (Івасюк). Далі в програмі обідня перерва, після якої розпочнеться розважальна частина.

Запрошуємо всіх молодих людей, а особливо випускників, які вже зовсім скоро вилетять з батьківського гніздечка та полетять у доросле самостійне життя.
Прийдімо та подякуймо Богові за прекрасні роки шкільного життя, які супроводжували ваші наставники – педагоги, адже саме вони намагалися посіяти у серце кожного – зернятко світла, доброти та любові.

Саме в цій заквітчаній місцині, у Товмачику, де вітер доносить духмяні трави, красиві пейзажі милують око, а звуки води з Чудотворного джерельця допоможуть вам заглянути в майбутнє та побачити в якій професії ви себе зреалізуєте.
До зустрічі в Товмачику, дорога молоде, а особливо випускники!” – йдеться у повідомленні.