Коломийські “Карпати” розгромили у футбол команду з Америки. ФОТО

У Коломиї на стадіоні “Юність” у рамках міжнародного турніру з футболу “Кубок крила надії” (Wings of friendship) відбулася гра між командою міста Коломиї “Карпати” та командою “СУМ” зі Сполучених Штатів Америки.

Перед початком гри відбулася церемонія нагородження дорослого складу команди ФК “Карпати” за зайняте 1 місце у Чемпіонаті Івано-Франківської області. 

На церемонії отримав грамоту міського голови головний тренер ФК “Карпати” Любомир Корнута та президент клубу Олександр Тарасюк за розвиток та популяризацію футболу в місті отримав.

Про це повідомляє “Репортер” з посиланням на відділ молоді та спорту Коломийської міської ради.

Тур-менеджер і координатор осередку СУМ (Спілка Української Молоді в Америці) Йонкерс Михайло Томашевський розповідає, що ідея організувати І-ий Міжнародний турнір “Кубок Крила Дружби” з’явилася у нього після того, як його син Лукіян поїхав на футбольні змагання до Італії.

Він вважає, що через футбол молоді сумівці, які в більшості ніколи не бачили Україну, не тільки будуть мати нагоду пізнати спадщину і культуру країни своїх предків, але ще такий тур зміцнить дружні відносини між молоддю України та США.

Ця молодіжна організація була створена в Америці у 1949 році. Сьогодні вона має 28 осередків у 12 штатах США. Юнаки футбольної команди СУМ грають у різних юнацьких аматорських командах США: Йонкерс Нью-Йорк, Пассіак, Нью-Джерсі та Палатин Іллінойс. Команда сформувалася з гравців віком від 13 до 17 років у минулому році під керівництвом тренера Михайла Томашевського. Для більшості хлопців це перша спільна поїздка до України.

Читайте також: Футбольний клуб “Карпати” перейменують на “Покуття”

Футбольний клуб “Карпати” приймає участь у змаганнях Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області. У футбольному сезоні 2016/2017 років серед команд вікової категорії U-14 коломияни зайняли четверте місце у підсумковій турнірній таблиці (серед 19 учасників). Тренуються хлопці під керівництвом тренера Василя Блясецького.

Гра закінчилася з рахунком 6:1 на користь коломиян.

А ось фінал та урочисте закриття турніру відбудеться вже завтра, 15 липня, о 10:00 на МЦС “Рух”, в Івано-Франківську.

Читайте також: Коломийські “Карпати” стали чемпіонами області з футболу сезону 2016-2017 років. ФОТО+ВІДЕО