Коломийська міськрада переходить на електронні закупівлі “ProZorro”

На позачерговій сесії Коломийської міськради депутати підтримали питання «Про використання електронної системи закупівель». Йдеться про запровадження у Коломийській міськраді системи «РroZorro».

Починаючи з 1 липня цього року, Коломийська міськрада використовуватиме електронну систему закупівель з метою відбору постачальників товарів, надавачів послуг та виконавців робіт для закупівлі товарів, робіт та послуг, вартість яких – від 5 тисяч гривень для товарів і послуг та від 10 тисяч гривень для робіт, але не перевищує межі, встановлені Законом України «Про публічні закупівлі».

А при здійсненні відбору постачальників товарів, надавачів послуг та виконавців робіт – обирати торгівельні майданчики, які входять до складу системи електронних державних закупівель ProZorro, повідомляє “Дзеркало Коломиї”.

Таке запровадження допоможе в подальшому повністю викорінити системну корупцію. Особливість системи електронних закупівель у тому, що “ProZorro” не передбачає використання державних коштів, а фінансування проекту відбувається за рахунок компаній-комерційних майданчиків (веб-сайтів) та донорів, у переважній більшості міжнародних. Основний принцип роботи системи – максимальна публічність.

Нагадаємо, у квітні на сесії Коломийської міськради депутат Ігор Ільчишин запропонував перейти на систему РroZorro, але тоді це питання міський голова відмовився вносити на розгляд депутатів.

Читайте також:

Позачергова сесія Коломийської міськради: від петиції до ProZorro