“Коломияводоканал” кращий у перетягуванні канату, а “Житлоінфоцентр” — у тенісі: провели змагання до Дня комунального працівника

Керуючись гаслом “У здоровому тілі – здоровий дух”, комунальники міста у ФСК “Локомотив” провели спартакіаду до Дня комунального працівника.

Ініціатором став заступник міського голови Богдан Федорук.

На урочистому відкритті міський голова Ігор Слюзар побажав працівникам карпатського здоров’я і добробуту в родинах. Після цього розпочались серії змагань у шести видах спорту: футбол, теніс, народний жим, перетягування канату, армреслінг та шахи, пише “Дзеркало Коломиї” з посиланням на відділ інформаційної політики Коломийської міської ради.

У дружній зустрічі змагалися футбольні команди колективів КП “Полігон Екологія”, КП “Водоканал”, відділу управління комунальним майном.

Першість отримала команда КП “Коломияводоканал”. Вони стали лідерами також у перетягуванні канату. Лідерами змагань з народного жиму стала “Муніципальна інспекція”. У тенісі й армреслінгу перемогла команда КП “Житлоінфоцентр”, а у шахах – “Коломиятеплосервіс”.

Спартакіада до професійного свята, на думку Богдана Федорука, має стати доброю традицією. Цього року започаткували, тож команди мають цілий рік попереду, щоб удосконалювати свою спортивну форму і наступному гідно представити свій колектив.