Коломиянка звернулася до місцевих депутатів напередодні сесії міськради

Напередодні сесії міської ради коломиянка Ганна Негрич звернулася до депутатів не голосувати за спірне земельне питання, яке лише на минулій сесії більшість місцевих обранців не підтримала.

21 січня цього року на розгляд сесії Коломийської міської ради виносилось питання про надання колишній дружині секретаря міськради Любомира Жупанського земельної ділянки для індивідуального садівництва площею 845 кв. м за адресою вул. Моцарта, 47. Оскільки питання по вказаній земельній ділянці є складним та неоднозначним й тривалий час було предметом судових розглядів, міськрада створила тимчасову комісію, а за окремими фактами відкрито й триває кримінальне провадження з приводу незаконних дій, вчинених окремими особами відносно майна, що знаходилось на спірній земельній ділянці та сфальсифікованих документів на нерухомість. На засіданні сесії міськради депутати висловили своє рішення з приводу цього питання, не підтримавши більшістю надання ділянки Тетяні Жупанській.

Однак, як мені стало відомо, на чергове засідання Коломийської міської ради, яке відбудеться 18 лютого, знову повторно виноситься питання про надання вищевказаної земельної ділянки Т. Жупанській, притому що жінка зараз перебуває за межами України. В той же час від її імені готувалися й подавалися всі необхідні заяви на отримання землі, тому невідомо хто складав, підписував та подавав їх, і чи мала право комісія взагалі приймати на розгляд ці документи.

Таким чином питання, яке на минулій сесії міськради депутати не підтримали, знову виноситься на розгляд при активній участі діючого секретаря міської ради Любомира Жупанського. В його діях наявні ознаки конфлікту інтересів з використанням свого службового становища щодо цього питання.

На даний час триває розслідування за кримінальним провадженням №12013090180000237 за фактом незаконних дій, вчинених окремими особами відносно майна, що знаходилось на спірній земельній ділянці та сфальсифікованих документів на нерухомість, призначено будівельно-технічну експертизу та проводяться необхідні слідчі дії по справі.

У зв’язку з наявністю вказаних обставин та невизначеністю ситуації по спірній земельній ділянці до прийняття рішення правоохоронними та судовими органами, прошу міського голову Ігоря Слюзара та депутатів міськради утриматись від прийняття будь-яких рішень, не голосувати за спірне питання. Тим паче що юристи радять нашим обранцям утриматися від прийняття рішення, оскільки ні правоохоронні, ні досудові органи свої висновки по цій справі ще не винесли.

Прошу також надати можливість створеній комісії розібратися з ситуацією, що склалась із спірною земельною ділянкою, зобов’язати комісію опрацювати та вивчити первинні документи, за необхідності витребувати необхідні документи, з документами та спеціалістами виїхати на місце розташування та з урахуванням реальних документів та обставин, у тому числі висновків та результатів кримінального провадження, прийняти законне рішення у встановленому законом порядку.

відповідь

Копія повідомлення Коломийського відділу поліції про наявність кримінального провадження.

Р. S. Мені відомо, що наприкінці лютого у Коломийській міськраді розпочне діяти поіменне голосування, згідно з яким кожен коломиянин зможе простежити, за які питання голосує їхній депутат. Якщо наші обранці впевнені у законності цього земельного питання, то чому б їм не дочекатися введення поіменного голосування?

Ганна НЕГРИЧ, коломиянка