ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломиянка Ярина Запухла завоювала одразу три медалі на чемпіонаті з конкуру. ФОТО

Мешканка Коломиї Ярина Запухла стала абсолютною переможницею відкритого чемпіонату з конкуру. Змагання проходили у Львові, де брали участь близько 20 вершників, інформує ДК з посиланням на НТК. Дівчина виступала на двох конях. Їхня вартість по 30 тис. євро кожен. Завоювала І, ІІ та ІІІ місця, здолавши висоту 1м і 90 см. У квітні коломиянка їде в Київ на змагання з конкуру, де збираються найсильніші спортсмени України. А ще, цього року Ярину Запухлу запросили виступати за кінно-спортивний клуб "Торнадо" м. Бучач. Крім того, дівчина неодноразова переможниця відкритого кубку Буковини з конкуру. У місцевому кінному клубі, де займається дівчина, готують коней для виступів німців на Чемпіонаті світу, Чемпіонаті Німеччини та на Олімпійських іграх. До слова, Ярина Запухла закінчила із золотою медаллю Коломийську гімназію, зараз студентка ІІІ курсу факультету іноземних мов Прикарпатського університету. 7n1Wzjsid0c