Коломияни — треті на баскетбольному турнірі пам'яті Березовського

21-22 травня у Калуші пройшов турнір пам'яті Олександра Березовського. Змагання виявилися доволі представницькими, адже у чотирьох командах, які брали участь (Вамбуд, Коломия-Тирлич, Узвар та Калуш) були представлені гравці, що мають досвід виступів у збірній України, суперлізі Грузинської першості та чемпіонаті Італії), інформує sport.if.ua. У першому півфіналі франківський ВАМБУД здолав Коломию-Тирлич 96:73. У складі коломиян виступали  Роман Гуменюк, Віталій Вінтоняк, Давид Майсурадзе, а також ряд досвідчених гравців які приймали участь в чемпіонатах України та області. У другому півфіналі Узвар (Івано-Франківськ) поступився господарям турніру, тож фінальну пару склали Вамбуд та БК Калуш. У втішній грі за третє місце коломияни обіграли Узвар, а у фіналі точилася запекла боротьба впродовж всієї гри. Господарі з усіх сил намагалися залишити кубок вдома, але хлопці Дениса Спиридонова змогли вистояти і здобули ще один трофей у сезоні - перемога 86:78.
Кращим нападаючим турніру став Віталій Шибель (Вамбуд) гравець збірної України Ю-20.
Кращим захисником став Євген Тадєєв (Калуш)
Кращим центровим Роман Гуменюк (Коломия-Тирлич)