Коломиян закликають робити селфі, коли купляють продукти не на стихійному ринку

“Коломияни, підтримаємо новий актуальний для всіх “флеш-моб” – НЕ КУПУЙ НА ВУЛИЦІ!  НЕ КУПУЙ З-ПІД НІГ! ЦЕ ДЛЯ ТВОГО МІСТА НАЧЕ ОБЕРІГ!”, – цю пропозицію написала на сторінці “Типової Коломиї” Інна Колесник, член виконкому міськради.

Також коломиянка пропонує робити селфі, купуючи у встановлених для торгівлі місцях.

Пропозиції прозвучали після того, як сьогодні перший заступник міського голови Сергій Коцюр провів обхід центральними вулицями міста.

Мета, як повідомили “Дзеркалу Коломиї” у прес-службі міськради, — поспілкуватись із продавцями, дізнатись про причини, з яких вони вийшли торгувати просто неба.

Також їм було роздано листівки, у яких повідомлялося, що з 1 лютого за таке порушення громадського порядку особи, що займаються стихійною торгівлею, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу і конфіскації товару.

Продавці ділилися проблемами, через які змушені були залишити свої торгові місця і вийти просто неба. Виявилось, більшість з них мають площі на базарі, але там не ходять покупці. Виходить, самі коломияни сприяють розвитку стихійної торгівлі.

Зі слів продавців стало відомо, що деякі з них буцімто сплачують по 9 грн. дирекції продовольчого ринку за місце на пішохідній вул.Сагайдачного – прямо серед калюж і болота. А ті, хто торгує біля ТК «Універмаг» платять за місце дирекції магазину.

Коломийська міськрада звертається до мешканців міста із закликом не купувати продукти просто неба. Кожна така покупка перетворює Коломию на варварське місто, де історичний центр став суцільною торговицею, а закони не діють.