Коломия встановить новий рекорд — цього разу на фестивалі екстриму “Drive for life fest”. ФОТО

Сьогодні у Коломиї відбулася прес-конференція організаторів та учасників свята екстриму “Drive for life fest”, який відбуватиметься 20-21 серпня.

Президент ГО “Коломийський автоклуб “West Roads Wheels” Михайло Вовк, підполковник у відставці Ігор Табанюк і голова ГО “Коломийські атракції” Василь Лабич розповіли про цікаві моменти та перспективи розвитку екстримальних видів спорту на Коломийщині.

DSC_9298

Під час прес-конференції організатори презентували основну програму фестивалю, у якій заплановано автослалом, stuntriding, RC drift/drag, автозвук, автотюнинг, ендуро, показові та ознайомчі польоти на літаках – freestyle, показові виступи картингу, BMX show, паркур, інформує “Дзеркало Коломиї”.

Щодо новинок, то цьогоріч очікується також долучити повітряні кулі, раллі-спринт та виступи каскадерів.

DSC_9311

DSC_9307

Одним із перших результатів оновленого формату фестивалю організатори вважають розширену мережу локацій. Для цього розробили максимально зручні місця як для затишку на відкритому повітрі, розваги для всієї сім’ї, так і екстремальні точки – paintball, розважальні конкурси, живий мікрофон, трансляція автомотоавіа спортивних кінофільмів тощо.

Також під час прес-конференції Василь Лабич презентував основну програму фестивалю та список учасників концертної програми, серед яких: Монополія, Двері боком, Сни Дріади, B&R Club, рок-гурт “Гуцули”, а також Полюси і Антитіла. А на  open air party глядачів розважатимуть Sweet Beat, Mark Hoffman та iPunkz.

Інтригою фестивалю буде встановлення рекорду України в одній із програм.

“Ми створюємо екстримальний майданчик, де щось для себе знайде кожен. Ми поєднаємо авто, мото та авіа виступи, також на території фестивалю діятиме майданчик атракціонів, багато цікавих торгівельних точок, а ще ми даємо можливість взяти участь у польотах на літаках та повітряних кулях”, – зазначив Михайло Вовк.

DSC_9320

DSC_9302

Ігор Табанюк розповів про особливості авіа-шоу у день фестивалю, про авіацію у Коломиї та її розвиток.

Він також наголосив, що молодь має вести здоровий спосіб життя і бути цілеспрямованою, щоб досягати своїх цілей.

DSC_9318

DSC_9317

DSC_9298

DSC_9304

DSC_9303