Коломия стала учасником канадського проекту «ПРОМІС»

Коломия стала переможцем за результатами конкурсного відбору на участь у проекті міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект «ПРОМІС»), який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади.

Пропозиція співпраці була розроблена Коломийською міською та районною владою в особі заступника міського голови Володимира Тарновецького та голови райдержадміністрації Любомира Глушкова спільно з громадськими організаціями, зокрема виконавчим директором Асоціації економічного розвитку Коломийщини Віталієм Галайчуком та представником Коломийського бізнес-центру Віталієм Вандичем.

Коломия отримає доступ до найсучасніших знань та ресурсів у сфері місцевого економічного розвитку, що впроваджуватиметься у період 2015-20 років федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади.

Проект ПРОМІС спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримки процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Проект співпрацюватиме, як мінімум, з 16 обраними містами-партнерами з чотирьох регіонів України (Вінницька, Запорізька, Івано-Франківська, Полтавська області) безпосередньо або через утворені партнерські об’єднання.

Активна фаза проекту розпочнеться вже в листопаді з проведення зустрічі з уповноваженими представниками міст-партнерів Проекту ПРОМІС в Івано-Франківській області та підписання Меморандуму про співпрацю з кожним містом.