Коломия братиме участь у канадському Проекті ПРОМІС. ФОТО

18 грудня у Івано-Франківську Проект міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міста” (Проект ПРОМІС) підписав меморандум про співпрацю з Івано-Франківською ОДА та Івано-Франківською обласною радою, а також 4-ма містами-партнерами – Івано-Франківськ, Яремче, Долина та Коломия.

Івано-Франківська область є однією з чотирьох пілотних регіонів, в яких запрацює Проект ПРОМІС.

“Івано-Франківщина дуже цікавий регіон, який має хорошу динаміку розвитку та великі перспективи. Ми побували у всіх містах, з якими плануємо працювати і ми впевнені, що саме така співпраця  буде позитивно впливати на просування демократії та економічного розвитку на місцевому рівні, створення сприятливого середовища для ведення малого та середнього бізнесу. Основна мета – спільно напрацювати завдання та напрямки, які будуть позитивно сприяти розвитку регіону в процесі децентралізації”, – розповів Кейді Ворд, головний радник з питання врядування у Проекті ПРОМІС.

Основною ціллю є запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості і ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування. Допомога органам місцевого самоврядування у створенні моделі «відкритого уряду», запровадженні прозорого та колективного процесу прийняття рішень, який дозволяє зацікавленим сторонам (організаціям громадянського суспільства, засобам масової інформації, представникам приватного сектору та громадянам) брати активнішу участь у формуванні та впровадженні стратегій і програм місцевого розвитку, розробці місцевих рішень, спрямованих на розбудову територіальних громад.

214 119 51 37

Джерело: versii.if.ua