“Клініка на колесах” лікує дітей на Прикарпатті

 Впродовж червня 2016 року працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у підборі дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, соціально незахищених категорій сімей у проведенні медичного обстеження дітей у автобусах мобільної клініки, які вже з 22 червня 2016 року працюють у місті Долина.

П’ять лікарів – стоматологів, два педіатри та асистент приймають маленьких пацієнтів на комплексне обстеження. Автобуси припарковані біля ДЮСШ по вулиці С. Бандери. Клініка складається з медичного та стоматологічного відділення, повідомляє Департамент охорони здоров’я.

З тих перших днів роботи сотні українців змогли скористатися безкоштовними послугами МКК . Проводиться повне обстеження зовнішніх та внутрішніх органів, в тому числі оглядають хребет і стопи.

 При необхідності проводять експрес – аналізи сечі та крові на цукор, гемоглобін та розгорнутий аналіз крові. При виявленому захворюванні направляють дітей до вузьких спеціалістів». «Клініка на колесах» працює системно та злагоджено. Проводяться часто круглі столи та медичні конференції за участі американських спеціалістів.

 Лікарі, які працюють у клініці, проходять жорсткий відбір через систему тестування. Тобто, у їх професійності сумніватися не варто. «Клініка на колесах» у Долині працюватиме до 13 липня 2016 року включно.