Керівник Коломийського військкомату, якого спіймали на хабарі, чекатиме на вирок суду за ґратами

Для визначення міри запобіжного заходу 1 липня до Івано-Франківського міського суду було доставлено мешканця Коломийського району, 1968 року народження, якого підозрюють в отриманні хабаря.

Судом встановлено, що підозрюваний був затриманий 29 червня 2016 року в момент одержання незаконної винагороди, яку він отримував через посередника. Оскільки затриманий займав особливо відповідальне становище — начальник Коломийського міського об’єднаного військового комісаріату, то його дії були кваліфіковані, як одержання хабаря службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на прес-службу Івано-Франківського міського суду.

Врахувавши всі обставини та ризики у даній справі та дослідивши матеріали Івано-Франківський міський суд ухвалив визначити підозрюваному, 1968 року народження, міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Крім того суд визначив йому грошову заставу в межах встановлених КПК для даної категорії злочинів.

Іншою своєю ухвалою Івано-Франківський міський суд відсторонив підозрюваного від займаної ним посади. Якщо вину військового комісара доведуть у суді, то йому загрожуватиме від восьми до дванадцяти років позбавлення волі.