Кабмін зняв обмеження на розмір зарплат чиновників

Вчора, 8 травня, Кабінет міністрів України зняв обмеження на розмір заробітних плат чиновників і пом’якшив обмеження витрат на утримання державних установ, інформує УНІАН.

«Проект постанови знімає обмеження на розмір заробітних плат, придбання меблів і побутового обладнання, проведення поточних ремонтів, придбання автотранспорту, крім легкових автомобілів, узгодження відпусток. Зняття цих обмежень дасть змогу державним установам у межах коштів, передбачених на їх утримання, поліпшити матеріально-технічне забезпечення й мотивувати працівників підвищувати ефективність роботи», – прокоментував постанову міністр фінансів Олександр Данилюк.

За словами міністра, постанова не вимагає додаткових витрат, оскільки вона лише лібералізує діючі обмеження, а витрати будуть можливі тільки у межах коштів, передбачених бюджетом на утримання держустанов.

Як відомо, Кабінет міністрів України 1 березня 2014 року прийняв постанову, що обмежує витрати на утримання держустанов і максимальний розмір заробітний плати в органах виконавчої влади та держпідприємствах на рівні до 15 мінімальних заробітних плат.