Івано-Франківський міський суд залишив без розгляду позовну заяву Юрія Романюка до Василя Чуднова

3 серпня 2015 року тоді ще депутат обласної ради Юрій Романюк (Юрій Романюк брав участь в місцевих виборах 25 жовтня, але до обласної ради не потрапив) звернувся до Івано-Франківського міського суду з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації.

Романюк вимагав від Василя Чуднова спростувати твердження про те, що « …Юрій Романюк всюдисущий і всезнаючий «Пилип з конопель» та відшкодувати йому моральну шкоду.

Чуднов порівняв Юрія Романюка із «Пилипом з конопель» в одному із своїх інтерв’ю щодо скандалу навколо реєстраційних документів політичної партії «Опозиційний блок» на Прикарпатті.

Відбулося два судових засідання (16 жовтня та 02 листопада), та на жодне із них сам позивач з невідомих причин не з’явився. Саме це і стало причиною чому суд ухвалив рішення залишити позовну заяву без розгляду.

«В судовому засіданні 16 жовтня 2015 року та 02 листопада 2015 року Позивач Романюк Юрій Дмитрович, належним чином повідомлений про дати та час судових засідань (що підтверджується наявними в матеріалах справи розпискою та повідомленнями про вручення поштового відправлення) – не з’явився, про причини неявки суду не сповістив, заяв чи клопотань про відкладення судових засідань, чи про розгляд без участі позивача до суду не надходило.

З огляду на факт повторної неявки належним чином повідомленого позивача в судове засідання…. Суд дійшов висновку що позовну заяву Романюка Юрія слід залишити без розгляду», – йдеться в ухвалі Івано-Франківського міського суду від 02 листопада 2015 року.

Скоріш за все, на цьому ця ситуація ще не завершилася. Василь Чуднов на сьогодні готує зустрічний позов до Юрія Романюка про захист тепер вже своєї честі, гідності та ділової репутації. Про це він повідомив інтернет-видання «Зміст».

За твердженнями Чуднова, Юрій Романюк неодноразово в своїх численних публікаціях дозволяв собі принизливі та брехливі висловлювання в його сторону.

Джерело: zmist.if.ua