Івано-Франківщина перевищує ліміти по електроенергії

Енергетики наголошують, якщо люди не почнуть зменшувати споживання електроенергії в години пікових навантажень, у області можуть бути запроваджені графіки аварійних вимкнень.

Протягом листопада область щодня перевищує встановлені граничні величини споживання електроенергії в середньому на 4,9%, ліміти потужності – на 14,7%. Максимальні рівні споживання по області спостерігаються, як правило, о 18:00.

Таке перевищення спричиняє саме населення, що збільшує використання електроенергії для побутових потреб у вечірні години.

Відповідні ліміти для кожної області встановлює Міненерговугілля, дотримання лімітів є обов’язковим та контролюється Держенергонаглядом.

Прикарпатські енергетики закликають громадян зменшити споживання в ранкові та вечірні години пікових навантажень енергосистеми – з 8:00 до 10:00 та з 16:00 до 20:00 та просять не вмикати зайві електроприлади в цей період.

Кожен мешканець області має зрозуміти, що від нього залежить, чи буде на Прикарпатті запроваджено Графіки обмеження потужності та графіки аварійних вимкнень, говорячи людською мовою – вимикатимуть світло, чи ні. – зазначає директор з технічного забезпечення продажу електроенергії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Валерій Боднарук. – Тут кожна вимкнута лампочка та зарядний пристрій має значення.

Джерело: report.if.ua