Історія успіху Жанни Жолобайло та салону краси “Fresh Art”. “Головним для мене в роботі є моя велика команда однодумців”

У перші травневі дні, а саме 6 травня, один з найуспішніших салонів краси в Коломиї “Fresh Art” відзначає своє 10-річчя. Про це ми дізналися випадково тільки тоді, коли прийшли записувати інтерв’ю з його засновницею Жанною Жолобайло.

Протягом всього цього часу “Fresh Art” залишається лідером в індустрії краси нашого міста та й за його межами. Змінювалась адреса, спеціалісти, дизайн, та незмінною залишалась бездоганна репутація салону.

Історія успіху Жанни та “Fresh Art” безперечно заслуговує вашої уваги. У цьому інтерв’ю тендітна, вродлива жінка, мати двох дівчаток, любляча дружина і вимогливий керівник щиро та відверто відповідає на наші запитання.

– Жанно, як ти прийшла в індустрію краси і з чого розпочалась твоя професійна діяльність?

– Звичайно, що з мрії. В моєму баченні жінка – це доглянута, вишукана особистість. Тому я завжди хотіла працювати у цій сфері. Моя професійна діяльність розпочалась з майстра манікюру. Незабаром з’явився мій первісток – невеличкий салон “Fresh Art”. Та для себе я розуміла, що це тільки початок. Так, крок за кроком, ми відкрили другий салон, потім школу краси, потім ще один салон… (сміється).

Досягнутому результату я сьогодні завдячую людям, які мене завжди підтримують: наш старший адміністратор Анжела працює з нами від самого початку; арт-директор Наталія, яка є моїм однодумцем; і, звичайно, мій чоловік.

– Твоя команда складається виключно з дівчат. Які особливості управління жіночим колективом?

– Так, це правда. Я б дуже хотіла, щоб вона складалася і з чоловіків. Мені шкода, що молоді, прогресивні, класні хлопці часто думають, що це не чоловіча професія. Що стосується управління жіночим колективом… тут однозначну відповідь не можу дати. Свої особливості ми “залишаємо за дверима салону”. Моя команда – це все. Я люблю і ціную кожну людину, яка тут працює.

– Коли і чому народилась ідея створити школу краси “Fresh art”?

– Пропрацювавши кілька років, я зрозуміла, що знаходити кваліфікованих спеціалістів дуже важко. Випускники нашої школи, зазвичай, стають хорошими професіоналами, якими ми гордимося.

– Сьогодні індустрія краси розвивається шаленими темпами. В чому ти вбачаєш вашу конкурентну перевагу?

– Я абсолютно згідна, що сучасний світ диктує свої вимоги до індустрії краси. Ми завжди ставимо перед собою нові, складні задачі, ніколи не зупиняємось на досягнутому. І, на мою думку, – це наша основна перевага.

– Які вимоги ти висуваєш до спеціалістів для роботи у вашому салоні?

– Основним для мене є людські якості. Що стосується вимог: високий професіоналізм і відповідальність.

– За якими принципами, на твою думку, клієнти обирають ваш салон краси?

– Це питання, мабуть, варто адресувати нашим клієнтам (сміється).

 

– Що для тебе є головним у роботі вашого салону?

– Головним є мої однодумці – моя велика команда.

–       Якою, на твою думку, повинна бути справжня сучасна жінка?

–       Справжня сучасна жінка – це самодостатня, доглянута, впевнена в собі особистість, яка не чекає подарунків долі.

– Розкажи про свою сім’ю. Чи важливою для тебе є підтримка рідних? І чи легко чоловікові поруч з такою зайнятою бізнес-леді?

– Моя сім’я – це моя фортеця. Чи легко моєму чоловікові зі мною? Мабуть, так. Його підтримка для мене є дуже важливою. Її я відчуваю завжди і скрізь.

– Трішки мотивації від тебе для наших читачів…

– Маєш мрію? Тоді не зважай на ніякі життєві обставини. Велике бажання та праця здолають всі перешкоди. Вірте в себе, успіху вам!

Спілкувалась Інна Якуб’як

Фото: Петро СОМОВ, Андрій КАНЯ