Ігор Слюзар привітав коломиян з Днем міста

Дорогі, рідні коломияни!

Рік минув, наче одина мить, і ми знову відзначаємо день, коли під датою 1241 рік ім’я нашого унікального міста було вперше записано у Галицько-Волинському літописі. Ми називаємо це свято Днем міста, хоча прекрасно розуміємо, що історія славної Коломиї розпочалась задовго до того, як вона стала предметом суперечок між князем та боярами, і про це почали писати у літописних згадках.

Так і сьогодні Коломия викликає немало суперечок щодо того, як нам розвиватися, як зберігати архітектурну спадщину, як позиціонувати себе. І те, що у цих дискусіях бере участь мало не кожен десятий коломиянин – ознака нашої соціальної активності й любові до рідного міста.

Але місто – це не тільки павутина вуличок. Місто – це в першу чергу люди, які наповнюють ці вулиці своїми настроями і думками,  це понад  61 тисяча коломиян, які творять сучасну історію Коломиї.

Тому бажаю усім вам бути в доброму здоров’ї та відмінному гуморі, щоб ця історія вартувала уваги цілого світу і щоб наша Коломия мала славу міста, де живуть щасливі люди. З Днем Коломиї!

Міський голова

 Ігор Слюзар