Гроші у Коломиї є, але чи будуть дороги

У Коломиї розпочався сезон ремонту доріг. На це у міському бюджеті на 2016 рік заплановано 13 мільйонів гривень. 10 – на капітальні роботи і ще 3 – на ямкові. Крім цього, як кажуть у ратуші, вперше у нашому місті проводитимуться роботи в міжбудинкових проїздах.

За словами заступника міського голови з комунальних питань Богдана Федорука, цього року капітальні ремонти заплановані на вулицях Трильовського, Верещинського, Старицького, Міцкевича, Українській та Франка. Поточні, або ж так звані ямкові ремонти, почнуть проводити із центральної частини міста, пише “Дзеркало Коломиї”.

Як вже було сказано, на капітальні роботи з міського бюджету виділено 10 мільйонів гривень. На поточні – 3,1 мільйона.

[quote_box_left]Цього року капітальні ремонти заплановані на вулицях Трильовського, Верещинського, Старицького, Міцкевича, Українській та Франка.[/quote_box_left]

“Особливістю цього року, – каже пан Богдан, – є те, що вперше увагу буде приділено не тільки магістральним дорогам, але й міжквартальним проїздам, де проблем найбільше, адже там майже цілий рік лежить болото”.

Причиною цього, каже Богдан Федорук, є те, що за Союзу в спальних мікрорайонах встановлювали так звані глухі колодязі, в яких вода не має куди діватись. Тому наведення ладу із міжбудинковими проїздами спальних районів тісно пов’язане із ремонтом каналізації.

Першим на черзі – район вулиці Костомарова, потім вулиця Стефаника та військове містечко.

Усі ремонтні роботи проводить комунальне підприємство «Полігон Екологія». Це, на думку міської влади, запорука того, що роботи проведуть якісно і не потрібно буде переробляти та витрачати на це кошти. Крім цього, зауважує пан Богдан, дійсно потужні і великі фірми з якісною технікою в маленьких містах не хочуть проводити роботи. Їх цікавлять значно більші об’єкти.

Що стосується закупівлі асфальту, то місто вже давно купує його тільки в Городенці у приватного підприємця Боднарчука, хоча асфальтний завод є під боком – у Матеївцях.

Та Богдан Федорук каже, що там асфальт неякісний, і міська влада мусить закуповувати його за ціною 1500 гривень за тонну в Городенці.

Віктор ФІТЬО