Мера Львова Андрія Садового вигнали з будинку, де прощалися з покійним надзвичайником

Близькі родичі загиблого на сміттєзвалищі надзвичайника Андрія Вненкевича вигнали міського голову Львова Андрія Садового, який 1 червня приїхав до їх помешкання, де відбувалося прощання з покійним, передає Зік.

Про це 2 червня у коментарі IA ZIK повідомив депутат Жовківської райради Ігор Муравський.

За словами депутата, у Раві-Руській мер приходив попрощатися із загиблим надзвичайником Юрієм Рудим. Коли ж мер з’явився у Жовкві поблизу будинку, де мешкав Андрій Внекевич – його прогнали родичі загиблого.

«Фактично ще похорону не було. Похорон був на 16.30. Мер прийшов заздалегідь – близько 14.30, але його вигнали», – повідомив депутат.

Зі слів Муравського, на похороні надзвичайника у Жовкві були присутні голова Львівської облради Олександр Ганущин, депутати обласної ради, голова районної ради.

У прес-службі Львівської міськради IA ZIK підтвердили, що міський голова Андрій Садовий 1 червня їздив у Жовкву та Рава-Руську, аби попрощатися із загиблими.

«Міський голова попрощався з кожним із загиблих і відвідав їх сім’ї», – повідомили в прес-службі.

Як повідомлялося, 1 червня на Львівщині поховали двох загиблих на Грибовицькому сміттєзвалищі рятувальників. Зокрема, у Жовкві попрощались із Андрієм Вненкевичем, начальником караулу ДПРЧ-17. На цвинтарі у Раві-Руські поховали загиблого Юрія Рудого.

До теми:

На сміттєзвалищі під Львовом завалило трьох рятувальників