Голова ОДА представив свого нового першого заступника Марію Савку. ФОТО

В ОДА відбулося представлення новопризначеного першого заступника голови ОДА Марії Савки.

Відрекомендував її керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації очільник області Олег Гончарук, повідомляє Дзеркало Коломиї з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

savka

Перебуваючи на посаді директора департаменту агропромислового розвитку ОДА, Марія Савка проявила себе як висококваліфікований, толерантний та відповідальний керівник, здатний знаходити взаєморозуміння з колективом задля виконання поставлених завдань, – наголосив Олег Гончарук. – Переконаний, що вона стане моїм добрим порадником, а Вам – фаховим наставником та помічником у роботі”.

savka1

Зазначимо, що призначення Марії Савки на посаду відбулося відповідно до нового Закону України “Про державну службу”. Під час конкурсу вона продемонструвала найвищий результат у тестовому завданні та співбесіді.

savka3

У своєму виступі Марія Савка зауважила, що у своїй роботі керуватиметься набутим досвідом та фаховим підходом до виконання покладених на неї обов’язків.

“Під керівництвом Олега Гончарука в області сформувалася дієва команда, яка активно працює задля покращення соціально-економічного життя краю, – підкреслила Марія Савка. – Впевнена, що лише спільними зусиллями та плідною працею нам вдасться досягти високих показників розвитку Прикарпаття“.

Читайте також: У Франківську провели нараду щодо функціонування новоутворених ОТГ. ФОТО