Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук став другим у рейтингу керівників областей

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук – другий у рейтингу керівників областей, підготовленому журналістами видання «Ділова столиця» за підсумками трьох кварталів 2015 року.

До уваги бралися основні показники соціально-економічного розвитку регіонів: динаміка промисловості, будівництва, сільського господарства, сфери послуг, експорту. Аналізувалися  рівень середньомісячної зарплати, виплати населення за спожиті комунальні послуги, обсяги роздрібної торгівлі тощо.

Журналісти «Ділової столиці» акцентують увагу на тому, що в Івано-Франківській області впродовж року, що минає, спостерігалося зростання темпів будівництва та введення в експлуатацію нового житла. У цьому Прикарпаття наразі поступається лише столиці та Київській області.

Серед позитивних особливостей розвитку регіону відзначаються один з найнижчих в Україні рівень заборгованості за ЖКП, найменше скорочення чисельності штатних працівників підприємств, зниження заборгованості по зарплаті та смертності дітей віком до одного року. На всеукраїнському рівні Івано-Франківщина вирізняється також найкращою динамікою сільського господарства і найбільшим обсягом освоєних капітальних інвестицій на душу населення.

Крім того, на думку журналістів, представникам влади в області у подальшому варто було б попрацювати над збільшенням зарплат прикарпатців.

Джерело: Івано-Франківська ОДА