Додому Новини Політика Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук став другим у рейтингу керівників областей

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук став другим у рейтингу керівників областей

0
Поділитися

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук – другий у рейтингу керівників областей, підготовленому журналістами видання «Ділова столиця» за підсумками трьох кварталів 2015 року.

До уваги бралися основні показники соціально-економічного розвитку регіонів: динаміка промисловості, будівництва, сільського господарства, сфери послуг, експорту. Аналізувалися  рівень середньомісячної зарплати, виплати населення за спожиті комунальні послуги, обсяги роздрібної торгівлі тощо.

Don Yapon

Журналісти «Ділової столиці» акцентують увагу на тому, що в Івано-Франківській області впродовж року, що минає, спостерігалося зростання темпів будівництва та введення в експлуатацію нового житла. У цьому Прикарпаття наразі поступається лише столиці та Київській області.

Серед позитивних особливостей розвитку регіону відзначаються один з найнижчих в Україні рівень заборгованості за ЖКП, найменше скорочення чисельності штатних працівників підприємств, зниження заборгованості по зарплаті та смертності дітей віком до одного року. На всеукраїнському рівні Івано-Франківщина вирізняється також найкращою динамікою сільського господарства і найбільшим обсягом освоєних капітальних інвестицій на душу населення.

Крім того, на думку журналістів, представникам влади в області у подальшому варто було б попрацювати над збільшенням зарплат прикарпатців.

Джерело: Івано-Франківська ОДА