Форум “Тренди локального бізнесу” і його 120 підприємців-учасників. ФОТО+ВІДЕО

Вже вдруге поспіль Коломийська асоціація підприємців організовує форум “Тренди локального бізнесу”. Проте сьогодні його масштаби набагато більші, ніж рік тому. Хоч участь у ньому була платною, це не завадило зібрати повний зал підприємців.

7-годинний  бізнес-форум провели 21 лютого у бенкетному залі НК “Троя”.

Все – від ошатності залів з величезними люстрами і настінними розписами до самої зустрічі гостей форуму командою організаторів –  свідчило про високий рівень заходу. Кількість бізнесменів на квадратний метр просто вражала – загалом їх зібралося 120,  коломияни і не тільки, з різних сфер і ринкових ніш. Та об’єднує їх дещо спільне: вони творять сучасний бізнес.

“Однозначно цей форум є показником того, як розвивається підприємництво в нашій державі. Для мене це дуже важливо, оскільки вбачаю в цьому розвиток середнього класу і розвиток добробуту населення. Кожен підприємець бачить,  як по-новому можна правильно працювати, тому що ринок змінюється. На жаль, наша держава не встигає за всіма трендами, а тут ми показуємо, які нові тренди є в бізнесі.

Щодо спікерів – ми намагались обирати найкращих  серед тих людей, які бачили для себе цінність приїхати в невелике місто Коломию і виступити безкоштовно. А от транспортні витрати і проживання, якщо комусь потрібно, ми оплачували. Це люди, які бачать в цьому справді раціональне зерно, люди загалом дуже круті, яких запрошують на топові форуми по всій країні, – розповідає  голова Коломийської асоціації підприємців Віталій Лазарович.

Програма заходу  включала в себе чотири бізнес-лекції і три нет-воркінги,  а спікерами виступили менеджер з інновацій в “Філіп Моріс Україна” Павло Рижій, фінансовий експерт Андрій Сисоєв, керуючий партнер агентства цифрового маркетингу “Aimbulance”  Роман Гавриш та генеральний директор  Visotsky Consulting Kiev Катерина Балановська.

“Офіси нашої компанії знаходяться в  шести країнах світу. Мене запросили виступити на цьому форумі, і я з радістю погодилась, тому що це підтримка малого і середнього бізнесу, адже на сьогоднішній день  економіка нашої країни, власне, тримається на підприємцях. Я буду розповідати тему, яка називається “7 точних кроків у побудові системного бізнесу”, тому що на сьогоднішній день будь-який бізнес буде розвиватись, якщо в ньому є технологія управління, технологія просування продажів і технологія виготовлення продукції. А ще  розповім про роботу з людьми і розвиток бізнесу”, –  каже спікер заходу Катерина Балановська.

Вартість участі у бізнес-форумі

На захід потрібно було зареєструватись завчасно.  Участь при умові, що квиток оплачується до 10-го лютого,  становила 300 грн, після 10-го – 400.
Afterparty вечері з представниками Коломийської асоціації підприємців та гостями форуму – 500 грн.

Окремою родзинкою були нет-воркінги, де підприємці ділились на 12 груп (відповідно до позначок на їхньому бейджі, який вони отримали при реєстрації) і могли комунікувати, зав’язати ділові бізнес-контакти чи навіть створити нову ідею разом з іншими людьми, які дивляться на речі в ідентичному векторі.

“Насправді дуже крутий захід, його було неможливо не відвідати, оскільки концентрація підприємців на один квадратний метр дуже велика. Чому тут? Хочу познайомитися з крутими людьми, які займаються власною справою, щось придумали своє, обмінятися знаннями, почути спікерів, які мають великий досвід у своїй темі, взяти все, що найкраще, і зав’язати цікаві контакти”, – розповідає Василь Ткачик, співзасновник мережі кав’ярень CoffeeVtime.

Неможливо не згадати і за кавоперерви – ще один неформальний спосіб знайомства й налагодження нових зв’язків та можливість набратись сил перед черговою лекцією. Тут і фуршетний стіл, і кілька кавових машин – все для комфорту гостей форуму.

Також ми поспілкувались з  екс-головою Коломийської асоціації підприємців, модератором цьогорічного  форуму Володимиром Білоусом:

“Ідея форуму народилася через потребу комунікації бізнесменів між собою в місті Коломиї. І рік тому, коли ми проводили перший форум в тестовому режимі, свої анкети подали близько 60-70 підприємців. Він був безкоштовним, його фінансувала  Коломийська асоціація підприємців. І коли ми побачили, що запит на подібного формату заходи в Коломиї є – цього року зробили його вже платним. І дуже приємно, що ми змогли зібрати зал більш ніж  з 120-ти осіб. І дали можливість людям рухатись вперед і розвиватись у своєму бізнесі”.

Автор: Віталій Бирчак

Фото: Андрій Каня