Фахівці рекомендують спати без нижньої білизни

Чимало людей взимку сплять в піжамі, а влітку – в одній спідній білизні. Проте лікарі рекомендують як жінкам, так і чоловікам спати без неї, йдеться на сайті tyachivnews.in.ua.

Чому фахівці рекомендують спати без нижньої білизни
Чому ж не можна спати в білизні?

Сон в нижній білизні завдає більше шкоди, ніж користі, повідомляє The Daily Mail . Щоб уникнути розмноження хвороботворних бактерій медики рекомендують позбуватися від нижньої білизни і давати відпочинок інтимним частинам тіла.

Бактерії накопичуються і розмножуються на тих ділянках тіла, де відбувається найбільше потовиділення, і геніталії до них відносяться в першу чергу. При цьому чоловіки ризикують своєю фертильністю – здатністю до запліднення.

Доктор Алісса Двек, практикуючий гінеколог кількох медичних центрів Нью-Йорка (США), говорить: “Я часто рекомендую своїм пацієнтам спати без нижньої білизни. Якщо геніталії постійно покриті шаром одягу (особливо з тканини, не вбирає вологу), створюється ідеальне середовище для розмноження бактерій. Це може призвести до виникнення подразнень на шкірі та інфекцій“.

Чому фахівці рекомендують спати без нижньої білизни

Для тих, хто не може відмовитися від нижньої білизни, Двек рекомендує бавовняні трусики вільного крою, так звані “бабусині труси”.

Незважаючи на те, що лікарі не перший раз говорять про шкоду сну в нижній білизні, згідно зі статистикою лише 18% жінок дотримуються їх порад.

Доктор Брайан Стейкснер, директор Інституту чоловічого здоров’я США, попереджає, що чоловіки, які сплять у нижній білизні, ставлять під загрозу якість їх сперми. Це відбувається на тлі того, що в нижній білизні геніталії перегріваються.

Сон без трусів допоможе оптимізувати вироблення сперми“, – стверджує вчений.

У “оголеного” сну є ще одна перевага, крім описаних вище – сон без нижньої білизни допомагає знизити кров’яний тиск.