Facebook запустив новий портал для навчання підлітків

Компанія Facebook створила спеціальний “портал для молоді” з порадами та підказками як безпечно користуватися соцмережею.

Сайт доступний 60 мовами, й українською мовою теж. В ньому є декілька підрозділів: “Основи Facebook”, “Думки однолітків” та “Центр безпеки”. В першому з них розповідається про базові поняття в соцмережі – що таке профіль, сторінка, групи, події. У вкладках про захист та конфіденційність пояснюється про те, як встановити надійний пароль, сповіщення про нерозпізнаний вхід та яку інформацію інші користувачі можуть дізнатися із профілю.

Розділ “Думки однолітків” поділений на дві частини – принципи та блог. В ньому компанія планує викладати думки молодих людей “стосовно проблем, які їх турбують”. Так, у вкладці “Принципи” Facebook опублікувала колонку від Ліз Перл, яка позиціонує себе як консультантку із питань молоді й нових тенденцій. Авторка радить думати принаймні 5 секунд, перш ніж публікувати щось в соцмережі, не пускати усіх незнайомців у свій приватний простір, регулярно перевіряти налаштування конфіденційності та заходи щодо безпеки свого акаунту тощо.

У “Центрі безпеки” також зібрана інформація про політику компанії Facebook, інструменти для керування своїм акаунтом, ресурси та посібники на тему безпеки в мережі. На цій вкладці можна перейти й до “Порталу для батьків”.

Нагадаємо, під час щорічної конференції для розробників F8 Марк Цукерберг анонсував  нову функцію Facebook, яка дозволить видаляти історію в соцмережі.

Окрім того, Facebook оголосила про запуск спрощеного керування даними для користувачів. В соцмережі з’явиться меню, в якому користувачі зможуть переглянути, які дані вони надають Facebook та змінити їх налаштування. У Facebook наголошують на тому, що це меню буде максимально зрозумілим та зручним, оскільки люди часто скаржаться на надто складні та незрозумілі системи налаштунків.

Раніше йшлося, що у Facebook буде сервіс знайомств.

Підписуйтеся на “Дзеркало медіа” у Telegram і читайте важливі та цікаві новини Коломиї та Прикарпаття.