Екс-“прем’єр” так званої “ЛНР” покінчив життя самогубством

Колишній голова так званої “Ради міністрів ЛНР” Геннадій Ципкалов, затриманий луганськими бойовиками у справі про спробу здійснення “державного” перевороту, наклав на себе руки.

Про це повідомив “начальник” управління з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері “Генеральної прокуратури” псевдореспубліки Сергій Рахно, інформує ТСН.

За його словами, Ципкалов був серед осіб, які готували переворот у “ЛНР”, зокрема й фізичне знищення ватажків луганських бойовиків.

Бойовики затримали одного з керівників так званої “Народної міліції ЛНР” – Кисельова, який дав свідчення про механізм і коло осіб, причетних до спроби перевороту.

“Також в ході слідства було затримано “радника глави ЛНР” Ципкалова, за участю якого сьогодні планувалися слідчі дії, а саме його допит як підозрюваного і очна ставка за участі затриманого Кисельова, а також обрання йому судом запобіжного заходу на період слідства у зв’язку з наявністю оперативної інформації про спробу фізичної ліквідації зазначених затриманих осіб іншими учасниками змови. Затримані утримувалися в одному з адміністративних будівель органів влади “ЛНР”, – повідомив Рахно.

Як він зазначив, Ципкалов повісився, начебто “усвідомивши глибину своїх злочинних дій” й боячись фізичної розправи збоку його соратників по заколоту.

Нагадаємо, 19 вересня ввечері, за повідомленнями російських ЗМІ, у підмосковному ресторані “Вітерець” кілер убив лідера терористичного угруповання “Оплот” українця Євгена Жиліна, і важко поранив його супутника.

В МВС РФ офіційно підтвердили факт стрільби, а також смерть однієї людини в результаті інциденту, проте не назвали імені жертви. За даними російських слідчих, основна версія вбивства Жиліна – розбіжності у бізнесі. Повідомлялося, що ватажка “Оплоту” можуть поховати у Харкові.