Двоє священиків Коломийсько-Чернівецької єпархії отримали довічні мандати місіонерів Божого Милосердя від Папи Римського

Цими днями Святіший Отець Франциск, Папа Римський, довічно продовжив мандати місіонарям Божого Милосердя.

Згідно даного рішення 1070 католицьких священиків цілого світу отримали повноваження від Папи прощати ті гріхи, відпущення яких закріплено за Апостольським престолом.

Архієпископ Ріно Фізичелла, голова Папської ради сприяння новій євангелізації, розповідаючи журналістам про завдання місіонерів Божого Милосердя, підкреслив їх особливий зв’язок з Римським престолом.

Нагадуємо, що 1070 священиків сповняли свою місію протягом Ювілейного Року в усіх єпархіях на всіх континентах. Місією Милосердя (прощення) були охоплені навіть найвіддаленіші землі і країни, в яких християн мало або вони піддаються гонінням – Бірма, Ліван, Китай, Танзанія, Єгипет, Саудівська Аравія, Бурунді, Ізраїль, Східний Тимор, Зімбабве…

Крім своїх прямих обов’язків – приймати сповіді – місіонери Божого Милосердя були покликані свідчити про те, що Святий Престіл не забуває ні про кого із своїх чад, навіть якщо вони знаходяться далеко від Риму.

Читайте також: У Коломиї спорудять дзвіницю з інсталяцією звуку. ФОТОРЕПОРТАЖ

Із завершенням Ювілейного Року отримані мандати втратили свою чинність, так було передбачено Апостольським Престолом. І ось рішенням Апостольської Столиці 26 квітня 2017 року згідно протоколу N. NE/532/2017/P Святійший Отець уповноважує Місіонарів Милосердя довічно сповняти особливе прощення в гріхах зарезервованих Апостольському Престолові.

Коломийсько-Чернівецька єпархія УГКЦ за поданням правлячого Архієрея владики Василя Івасюка мала двох місіонерів Божого Милосердя – всесвітлійших отців митратів Богдана Іванюка та Валерія Сиротюка.

Святійший Отець через Апостольску Нунціатуру в Києві передав місіонарям Божого Милосердя мандати на довічне сповнення спеціальних обов’язків.

В день Преображення Господа Нашого Ісуса Христа в часі святкування храмового празника коломиян та п’ятилітнього Ювілею з дня освячення Катедрального Собору в Коломиї, владика Василій привітав місіонерів Божого Милосердя з отриманням Папського Мандату та заохотив до спеціального служіння.

Додатково повідомляємо, що відповідно до спеціально виданого розпорядження Понтифік просить Місіонарів Милосердя прибути до Риму (Італія) у період з 8 по 11 квітня 2018 року на аудієнцію та відповідну духовну формацію, яку організовує Папська рада у справах нової євангелізації.