ДТП на Франківщині трапляють майже втричі частіше

Про активізацію заходів поліцейських щодо зниження рівня аварійності та профілактики дорожньо-транспортного травматизму на дорогах краю йшлося на брифінгу в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області.

Як зазначив заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області підполковник поліції Ігор Влашин, ситуація з безпеки дорожнього руху на автошляхах Івано-Франківської області залишається досить складною, інформують ”Вікна” з посиланням на відділ управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області.
Зокрема, на дорогах краю упродовж 7 місяців поточного року скоєно 364 ДТП із потерпілими, що майже на третину більше, ніж торік. За цей період в аваріях загинули 56 людей (минулого року – 49), та 466 людей травмовано (356 торік). Він проанонсував заходи, які працівники поліції планують здійснити протягом місячника безпеки дорожнього руху, що розпочався 8 серпня та триватиме до 12 вересня.

Працівники поліції, зокрема, спрямовуватимуть зусилля передусім на першочергове припинення грубих порушень ПДР, які безпосередньо стають причинами скоєння ДТП, насамперед фактів керування транспортними засобами у стані сп’яніння. Поліцейські активізують діяльність щодо виявлення та усунення причин та умов, що сприяють скоєнню дорожньо-транспортних пригод.

В свою чергу в.о. начальника відділу УПД ГУНП в Івано-Франківській області підполковник поліції Андрій Лібрик детальніше проаналізував аварійну ситуацію на Прикарпатті, розповів про превентивні заходи в дитячому середовищі, які проводитимуться в рамках місячника, ознайомив журналістів з ситуацією щодо кадрового забезпечення та навантаження на працівників підрозділу в умовах його реформування.

Про діяльність поліцейських щодо забезпечення безпеки дорожнього руху в обласному центрі та заплановані заходи щодо збільшення її ефективності проінформував заступник начальника Управління патрульної поліції у м.Івано-Франківськ лейтенант поліції Олег Сердюк.