Додому Новини Дружина козака Гаврилюка, коломиянка Ярина закликала ігнорувати “95 квартал” після пародії на...

Дружина козака Гаврилюка, коломиянка Ярина закликала ігнорувати “95 квартал” після пародії на її чоловіка

0
Поділитися

Студія “Квартал 95” на своєму каналі “You Tube” розмістила пародійну короткометражку під назвою “Козак Гавриляк”.

Звичайно, не складно здогадатися, що головний “герой” пародії – нардеп Михайло Гаврилюк. Згідно зі сценарієм відеоролика, козак Гавриляк селиться в будиночок із солом’яною стріхою, тягнучи на плечах рюкзак, набитий грошима, п’є самогон, після чого намагається знайти “контакт” з командою у вигляді пса, півня і кота, передає “Дзеркало Коломиї” з посиланням на “Є“.

Багато українців, подивившись ролик, почали писати незадоволені коментарі, мовляв, Гаврилюк зараз один з небагатьох депутатів, який хоча б щось намагається зробити для країни і не “світить” перед народом дорогими квартирами й автомобілями, яких у нього немає. Навіщо ж потрібна була така брудна пародія?

Думки самого Михайла Гаврилюка поки немає, зате його дружина, коломиянка Ярина на своїй сторінці в Фейсбуці встигла розповісти, що думає з цього приводу.

“Я, наприклад, не побачила нічого спільного між Михайлом і тим, що зняли ці “гумористи”. Черговий (перепрошую) висер, передсмертна агонія чи ще одна невдала спроба бути смішними – називайте як хочете.

Тим, кого обурює “творчість” 95-го, їх дії в Латвії, – можу порадити тільки одне – ігноруйте, не накручуйте перегляди.

Особисто я вже давно вдячна Кварталу, бо завдяки їм узагалі перестала вмикати телевізор: боюсь зайвий раз побачити обличчя Зеленського.

Одна біда: якщо телеканали й надалі годуватимуть народ таким відверто тупим та неякісним продуктом, то просвітлення не дочекаємось ніколи”, – написала Ярина.

24211578