Другий день яскравого фестивалю “Drive for Life” у Коломиї: бої автомобілів та виступи гуртів “Без обмежень” і “Антитіла”. ФОТОРЕПОРТАЖ

19 – 20 серпня у рамках святкування Дня міста в Коломиї відбувся 5-ий фестиваль автомотоавіатехніки “Drive for Life”.

Свято екстриму та музики об’єднало автомобілі, мотоцикли, авіацію, виступи українських та закордонних гуртів, повідомляє Дзеркало Коломиї.

“Наша мета – популяризувати автоспорт і малу авіацію, створити щось масштабне й унікальне, показати всім, що і Коломия може проводити великі фестивалі.  Також ми хочемо зародити в місті фестивальну культуру”, – зазначив директор фестивалю Михайло Вовк.

Другого дня відбулися виставка раритетних і спортивних автомобілів, Чемпіонат України з автотюнингу та звуку, бої автомобілів, показові польоти на літаках.

Від боїв автомобілів екстремальні відчуття отримали не лише водії-пілоти учасники бою, а й самі глядачі: перед самим початком шоу пожежна машина полляла водою зі шланга місце поєдинку, утворилося болото. Струмінь води щедро скропив і публіку, яка вже почала знемагати від аномальної спеки.

Та ось заревіли мотори і на болотяний манеж в’їхали чотири автівки ще радянського виробництва – “Волга”, “Москвич” і два “Жигулі”. На машинах не було нічого зайвого, навіть скла на вікнах, натомість металевими трубами укріплено салони. Переможцем визнають того залізного коня, який самотужки зможе виїхати з арени бою, завдавши суперникам якнайбільше пошкоджень і змусивши їх зупинитися.

І розпочався бій. Автівки врізалися одна в одну, нещадно трощили одна одній корпуси. Десь на десятій хвилині поєдинку один “Жигуль” замовк і зупинився. Троє продовжували бій. У “Волги” з’їхали болотники з передніх коліс і не давали колесам крутитися. Відтак вибув з гри “Москвич”, безнадійно загрузнувши в болотяно-гравійній суміші. Яскраву перемогу здобув другий “Жигуль”.

Ввечері на сцені виступили відомі гурти: Legenda Follium, Los Collorados, П’ятий вимір, Без обмежень, Мотор’ролла та Антитіла.

Читайте також: “O.Torvald” та “ТНМК” виступили у Коломиї в перший день фестивалю “Drive for Life”. ФОТОРЕПОРТАЖ