Додому Новини Суспільство До Коломиї приїхав “Ревізор”

До Коломиї приїхав “Ревізор”

7
Поділитися

Коломию відвідала знімальна група програми “Ревізор”.

Відомо, що сьогодні ведучий програми Вадим Абрамов проінспектував, зокрема, колибу “У вуйка Василя”.

Коломияни часто запрошували Вадима Абрамова перевірити заклади харчування у місті, про що неодноразово писали на сайті програми Нового каналу та на її сторінках у соцмережах.

7 Коментарі

  1. Я впевненийив непрацездатності цього закладу у ному погане обслуговування. Та що там обслугоування в ньому розпивають спиртні напитки неповнолітніилюди!!

  2. Шановний ревізор я дуже вас прошу завітайте до кафе тіп топ у Коломиї. Туда ходить велика кількість людей буває що нема вільного місця.Піцца дуже смачна,а хочиться дізнатиться яка кухня,в яких умовах готують їжу.

  3. Перевірте будь ласка Tip Top, в коломиі туда ходять студенти яким ще немає 18, і розпивають спиртні напоі . Я одного разу взяв піцу яка була несвіжа, і мені відмовилися віддати за неі гроші.

  4. Перевірте будь ласка Tip Top, в коломиі туда ходять студенти яким ще немає 18, і розпивають спиртні напоі . Я одного разу взяв піцу яка була несвіжа, і мені відмовилися віддати за неі гроші.

  5. В Коломиі я не думаю що є хоч один заклад , який може отримати “Відзнаку” всюди продають спиртні напоі малолітнім. Не говорячи про кухню і обслуговування. Навіть каву ніхто неприготує і не подасть …