ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Дієтолог розповіла як треба харчуватися, щоб зберегти молодість

Наша молодість, а точніше її тривалість – залежить від того, що ми споживаємо. Є компоненти їжі, які впливають на обмін речовин у клітинах. Залежно від їх вибору, ви можете пришвидшити старіння власного організму або омолодити його.

Про це повідомляє відомий дієтолог Оксана Скиталінська. За її словами, є декілька принципів "харчування молодості". Тобто, таке харчування буде сприяти максимальній тривалості здорового життя та молодості організму, пише 24 канал.

Принципи "харчування молодості"

Зведіть до мінімуму вживання продуктів, які містить цукор, фруктозу та лактозу. 1-3 фруктів вдень буде досить. До того ж, дієтолог нагадує, що "кращий фрукт – це овоч". Ваш раціон харчування повинен не містити вже глікозильованих продуктів – все смажене і коричневе. Надмірно не активувати mTOR. Амінокислота метіонін, хоч і потрібна, і незамінна, в надмірних кількостях активує кіназу mTOR, що веде до запалень, прискореного старіння та ризику багатьох хвороб старості. Багато метіоніна в червоному м'ясі. Вживайте багато клітковини – овочі, мигдаль, апельсин. Вони живлять "мікрофлору молодості". Вживайте виключно корисні жири: авокадо, насіння, горіхи, оливкова олія, жовток, трошки вершкового масла/йогурт нормальної жирності, не знежирений. Ваш раціон повинен включати продукти та/або дієтичні добавки з геропротекторними властивостями: якісна фільтрована кава, куркума, броколі, зелений чай, петрушка, водорості, імбир, ягоди, часник, оливкова олія extra virgin, глюкозамін, омега-3 жири, інулін та інші. Дієтолог привела для прикладу власний сніданок, який допомагає їй підтримувати себе в формі. Сніданок складається з авокадо, мікрозелені (маленькі листочки), насіння гарбуза і соняшника, солодкого перцю, горіхів (кешью, мигдаль, фундук), сиру камамбер, помідорів насиченого кольору, насіння чіа (розмочене в пюре із апельсина і лимона, з додаванням натурального йогурта), 1 чорнослив і 1 курага, а також кава.