Діти загиблих на Сході Героїв та Героїв Небесної Сотні отримали грошові сертифікати до Дня знань від БФ “Покуття”. ФОТО

Благодійний фонд “Покуття” та його засновник – народний депутат, наш краянин Андрій Іванчук, як і обіцяли, продовжуватимуть опікуватися дітьми загиблих на війні Героїв.

Війна на Сході щодня залишає не лише вирви від вибухів снарядів, але й понівечені людські долі, глибокі шрами у серцях. Нині в Україні виростає ціле покоління дітей, чиї батьки загинули на фронті.

Дружини втратили чоловіків, діти батька, матері проливають сльози за синів. Ту втрату, яку вони пережили, не відшкодувати нічим.

“Розуміючи, що чужих дітей не буває, Андрій Іванчук взяв зобов’язання на себе та працівників фонду допомагати дітям, чиї батьки загинули, захищаючи нашу Україну”, – розповідає голова благодійного фонду “Покуття” Уляна Мандрусяк і додає: “Вітаю всіх дітей з початком навчального року, щоб кожен старався вчитися, здобувати знання, рости великим та здоровим і будувати справді ту славну велику Україну, за яку загинули їхні батьки”.

18 дітей з Коломийщини отримали допомогу у вигляді грошових сертифікатів на придбання необхідних канцтоварів для школи.

“Мій чоловік загинув у 2015 році, підірвавшись на розтяжці в селі Тарамчук Донецької області. Був снайпером у Збройних силах України. Сталося так, що війна не вибирає. Дуже дякуємо таким людям, як Андрій Іванчук, що не забувають про нас, про наші сім’ї. Війна, як бачите, не закінчується, це дуже страшно, гинуть наші чоловіки, сини, а діти залишаються сиротами. З кожним роком нам все важче матеріально і душевно”, – каже Лілія Чепіль, дружина загиблого на Сході Володимира Чепіля.

“Більше люди опікуються нами, ніж держава. Від неї не дуже є допомога, але благодійний фонд “Покуття” вже другий раз допомагає. Це важлива для нас підтримка. Навіть думка про те, що хтось пам’ятає, знає. Це важлив”, – ділиться Марія Ткачук, дружина Героя Небесної Сотні Ігоря Ткачука.