Додому Новини Директору ДЮСШ №1 Василю Хмуляку міськрада знову винесла догану

Директору ДЮСШ №1 Василю Хмуляку міськрада знову винесла догану

4
Поділитися

13 вересня винесли догану директору ДЮСШ №1 Василю Хмуляку за “систематичне невиконання своїх посадових обов’язків”. 

В. Хмуляк відмовлявся підписувати акти міськради, що стосуються реорганізації спортивних шкіл.

Адже, як пояснює він сам: “Міська влада, даючи доручення по реорганізації, спонукала таким чином мене до порушення законодавства”. Бо 23 серпня Коломийський міськрайонний суд виніс ухвалу про зупинення дії рішення “Про деякі питання роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл”.

В ухвалі суду від 23 серпня йдеться, що міська рада поки не має права проводити жодні дії, згідно зі своїм рішенням від 13 липня про створення у Коломиї третьої ДЮСШ. Судове засідання назначене на 30 вересня.

Це вже друга догана за останній рік, яку Коломийська міськрада виносить Василю Хмуляку. 21 грудня 2015 року управління освіти винесло догану В. Хмуляку за невиконання рішення міськради від 27 січня 2015 року, згідно з якою щомісяця з 1 лютого в дитячо-юнацьких спортивних школах потрібно було збирати батьківську плату за навчання дітей у розмірі 20 гривень.

Але в квітні 2016 року суд скасував догану, винесену В. Хмуляку.

Догана від 13 вересня 2016 року.
Догана від 13 вересня 2016 року.

4 Коментарі

  1. Cхоже, в коломийської влади найперше завдання знищити спорт. Почала вона із того, що вирішила із впертістю достойного кращого звільнити з роботи Заслуженого тренера України Василя Хмуляка. Ідиотизм зашкалює.

  2. Василь Хмуляк 40 років в Коломийській спортивній школі, виховав багато десятків спортсменів як Українського, так і міжнародного рівня, які прославляють і представляють не тільки наш край, але й Україну в світі!!! А що зробила міська влада в мастабі хоча б міста??? Здається пора змінювати цю владу, яка тільки руйнує те, що напрацьовується поколіннями і десятиліттями фахівців, які вистояли в важкі часи, без фінансування, забезпечення матеріальної бази, а також всіх заборгованностей зарплат і не зрадили своїй справі життя. Низький ЇМ уклін і шана!!!! А Міська рада хоче напевно місцевого “МАЙДАНУ”!!!

  3. Тепер я знаю точно чого люди палять посадовцям машини і все інше. Добре знаю Василя Хмуляка. Справжній професіонал і надзвичайно порядна людина. Не хочу навіть знати тих ідіотів від влади, які організували травлю. Одумайтесь, поки не пізно.