Color Run: прикарпатців кличуть на кольоровий забіг 23 липня

Кольоровий забіг Color Run від Frankivsk Half Marathon – це яскраве бігове свято, яке подарує кожному з учасників безліч позитивних емоцій, пише “Дзеркало Коломиї”.

Організатори пропонують 23 липня на міському озері пробігти чоловікам 6 км, жінкам – 3 км, а дітям – 500 метрів. Всім зареєстрованим учасникам видадуть кольорові фарби і воду.

“Друзі, не проґавте найяскравішої події літа – Кольоровий забіг – Color Run. Бігова вечірка відбудеться 23 липня на міському озері. Будемо бігти дистанції 3 та 6 км під запальні ритми музикантів. В програмі: багато яскравих фарб, море крутих фото, купа неймовірних емоцій та вражень”, – повідомляють організатори.

color

Перед початком забігу тренери СК «Альянс» проведуть загальну розминку для учасників пробігу. В програмі також: розіграш призів від партнерів, смачні сюрпризи від ресторану здорового харування Zdorovyй, запальний музичний супровід від Dj Козлов, водяна баталія для бажаючих освіжитись після забігу та багато фотографій.

Реєструйтесь на забіг на сайті http://run.if.ua/
P.S. для дітей реєстрація безкоштовна

Участь в Кольоровий забіг-Color Run можлива за умови попередньої реєстрації на офіційних сторінках Франківського Півмарафону в соціальних мережах. Вартість участі – 100 гривень. В плату входить набір для кольорового забігу – фарби, вода та нагрудний номер. Обов’язкові атрибути забігу – біла футболка та кросівки.