Чому Геннадія Романюка хочуть позбавити права відвідувати три сесії Коломийської міськради. ВІДЕО+ФОТО

15 серпня мало відбутися засідання регламентної комісії Коломийської міської ради.

На ньому депутати повинні були розглянути питання позбавлення Геннадія Романюка права відвідувати три сесії міської ради за його реакцію на виключення Володимира Пака зі складу виконавчого комітету. Втім, засідання так і не відбулося, комісія не змогла зібратися.

Прийшов туди, тільки Геннадій Романюк, який дав коментар журналістам. Депутат звинувачує владу у політичному тиску та небажанні іти на компроміс.

Секретар міської ради написав на мене заяву, – розповідає пан Романюк, – я у свою чергу також написав заяву, в якій прошу регламентну комісію дати оцінку діям Ігоря Слюзара на останній сесії міської ради, який порушив цілу низку статей регламенту“.

Комісія, – продовжує пан Романюк, – мала зібратися 15 серпня, однак потім її перенесли на 16. Однак тоді голова комісії Л. Бордун повідомив, що не хоче проводити публічне зібрання комісії. А це порушення регламенту і в нас комісії – це не бандитські сходняки, де тебе матюкають і погрожують фізичною розправою“, – каже Геннадій Романюк.

Та вже через півгодини пан Романюк знову отримав телефонний дзвінок від голови комісії, який сказав, що засідання не відбудеться через відсутність кворуму – начебто представники “УКРОПу” та Радикальної партії не змогли прийти. Втім, як запевняє Геннадій Романюк, Руслан Слободян був готовий прийти, але йому зателефонував голова комісії Любомир Бордун і повідомив про відміну засідання.

Ось така у місті влада“, – підсумував пан Романюк.

АВТОР: Віктор ФІТЬО

ФОТО: Андрій КАНЯ

Читайте також: Майже 89% опитаних вважають, що Коломийська міськрада зробила неправильно, виключивши Пака з виконкому.