Додому Новини Економіка Через неправдиву посекундну тарифікацію “Київстар” оштрафували на 21 млн грн

Через неправдиву посекундну тарифікацію “Київстар” оштрафували на 21 млн грн

0
Поділитися
Фото ілюстративне

Антимонопольний комітет України оштрафував українського мобільного оператора “Київстар” на 21 млн грн через неправдиву інформацію щодо послуги посекундної тарифікації.

Про це повідомив голова комітету Юрій Терентьєв у Facebook, пише Zaxid.net.

“Вчора 14.12.2017 комітетом було ухвалене рішення у справі проти відповідача ПрАТ “Київстар” про недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації щодо умов тарифікаціі, що вводить в оману (порушення статті 15-1 ЗУ “Про захист від недобросовісної конкуренції”)”, – написав Терентьєв.

За його словами, оператор в своїй комунікації щодо умов тарифікації використовував три типи тверджень, в двох з яких зазначалось, що тарифікація “посекундна”. Однак, фактично це твердження було неправдивим, адже вартість повної хвилини розмови списувалась в першу секунду розмови.

“Накладено штраф у розмірі 21 млн 307 тис. 597 грн”, – зазначив у повідомленні Терентьєв. Також додав, що 18 вересня цього року аналогічне рішення було ухвалене щодо оператора “Лайфсел”, тоді було накладено штраф у розмірі 19 млн 466 тис. 840 грн.

До слова, 2016 року аналогічну справу АМКУ розглядав і проти мобільного оператора “Vodafone-Україна” (ПрАТ “МТС Україна”), проте її було припинено, оскільки компанія виконала рекомендації Антимонопольного комітету і виправив неправдиву інформацію.

Читайте також: На Прикарпатті з магазину винесли тридцять iPhone, ноутбук і три планшети.