Чемпіонату області з футболу серед ветеранів стартує у липні

27 червня в офісі Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулося засідання оргкомітету з проведення чемпіонату Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів.

Чемпіонат проводиться з метою пропаганди футболу та здорового способу життя, подальшого розвитку та популяризації ветеранського футболу в області, організації дозвілля шанувальників футболу області, виявлення чемпіона та призерів чемпіонату області з футболу серед ветеранів сезону 2016 року, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської обласної федерації футболу.

Терміни проведення змагань — липень-вересень 2016 року. Матчі відбуватимуться по суботах (за домовленістю обох команд можливе проведення матчів по неділях). Початок матчів о 17:00.

Чемпіонат області серед ветеранів проводиться серед збірних команд міст та районів області (за збірну команду міста (району) мають право виступати виключно гравці із відповідним місцем реєстрації проживання або відповідним місцем народження). Футболістам, місце реєстрації проживання або місце народження яких зареєстроване в Коломиї, Калуші, Яремчі, Болехові та Бурштині, дозволено виступати за команди Коломийського, Калуського, Надвірнянського, Долинського та Галицького районів відповідно та навпаки. При цьому футболіст має право виступати тільки за одну команду.

У матчах чемпіонату області можуть приймати участь гравці 1976 року народження і старші.

Формування складу груп для проведення І-го етапу змагань покладається на Комітет з проведення змагань та Комітет ветеранів ІФФФ.