Чемпіон паралімпіади допомагає в реабілітації юнаку з Коломийщини, який втратив ногу під потягом

Андрій Демчук працює викладачем у “Львівській політехніці” та займається волонтерством. А ще він – чемпіон: виборов золоту медаль з фехтування на Параолімпійських іграх в Ріо.

У 19 років йому через хворобу ампутували ногу. Незважаючи на цю особливість, чоловік всерйоз взявся за спорт і підкорив найвищу вершину – паралімпіаду.

У програмі “Добрий ZIK” спортсмен розповідає про своє життя, та береться допомогти хлопцеві зі схожою проблемою, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Галку.

19-річний Василь Чабан з села Коршів на Коломийщині у жовтні 2016 втрапив під потяг та втратив ногу. Тепер готується до протезування, і крім того мріє про свій музичний гурт. Тож Демчук, який дізнався про коломиянина з інтернету, вирішив реалізувати мрію хлопця – купив йому бас-гітару.

Після раптової зустрічі і знайомства у Коршеві Андрій висловив надію, що Василь запросить його на свій концерт, адже сам давно хотів навчитися гри на гітарі.

“Не впевнений, що цей подарунок змінить йому радикально життя, але я впевнений, що ця зустріч можливо додасть йому ще більше сили і впевненості”, – сказав Демчук.

А вже через два дні здійснилася мрія Андрія – він пройшов екстремальний сплав на Черемоші. За цим спостерігав Василь Чабан. За сприяння “Доброго ЗІКу” у відповідь він подарував Демчуку сертифікат для навчання гри на гітарі.

Історію про зустріч паралімпійця та коломиянина дивіться з 8.20.