Благодійний фонд «Покуття» продовжує встановлювати дитячі майданчики біля церков. ФОТО

Минулої неділі Міжнародний благодійний фонд «Покуття» встановив ще одну відпочинкову зону для дітей біля церкви святого Йосафата у Коломиї.

На відкритті парох церкви о. Володимир Касіян освятив встановлений майданчик, який виготовили у гуцульському стилі коломийські майстри.

майданчики3

Благодійний фонд «Покуття» впровадив ініціативу встановлення дитячих майданчиків біля церков ще навесні. Тоді з такою ініціативою правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Василій Івасюк звернувся до меценатів фонду.

Як наголосив владика Василій Івасюк, шлях дитини до Бога розпочинається й з дитячого майданчика, таким чином, вважає архієрей, дитину можна змалечку привчити до церкви та залучати до християнського життя.

До цього часу БФ «Покуття» також встановив ще три дитячі майданчики, два з них – у Коломиї – біля катедрального собору Преображення Господнього та поблизу церкви св. Володимира та Ольги. Ще один майданчик встановили біля церкви у селі Нижньому Вербіжі.

«Ініціатива встановлення дитячих майданчиків біля церков є одним з кроків залучення дітей вже на підсвідомому рівні до розуміння вищих людських та християнських цінностей», – зазначає голова БФ «Покуття» Уляна Мандрусяк.

Доброчинці запрошують коломиян долучатися до ініціатив фонду. Тільки милосердя і доброчинність, як прояв високих моральних якостей, наближають нашу Коломию до ідеалу великої щасливої родини.

майданчики4

Члени ради БФ «Покуття»: Уляна Мандрусяк, Андрій та Володимир Харуки, Ігор Ільчишин, Дзвенислава Христан, Віталій Вандич, Ольга Петрів, Юрій Плекан та Олександр Єжов.