Додому Новини Суспільство Бійцю АТО з Прикарпаття терміново потрібні гроші на протезування та реабілітацію. РЕКВІЗИТИ+ФОТО

Бійцю АТО з Прикарпаття терміново потрібні гроші на протезування та реабілітацію. РЕКВІЗИТИ+ФОТО

0
Поділитися

30-річний боєць Олексій Лаврів, який проживав в с. Черніїв Тисменицького району Івано-Франківської області, потребує допомоги.

Чоловік останні декілька років проживає з дружиною та донечками в Херсонській області. Під час виконання бойового завдання під Маріуполем у селі Павлове в його машину попав ракетний снаряд ворога, інформує спільнота “Захисник України Олексій Лаврів потребує допомоги”, пише Фіртка.

Зараз Олексій Лаврів знаходиться в реанімації головного клінічного госпіталю в місті Київ. У нього ампутована ліва нога, важка поєднана хребетно-спинномозкова травма – не відчуває нижче пояса, порушення прохідності спинного мозку, переломи поперечних відростків хребта. Потребує лікування та подальшої реабілітації.

Можете перераховувати йому гроші (рахунок у ПриватБанку – 5168 7427 0042 0197 Лаврів Олексій Богданович). Там дійсно ситуація критична, адже потрібно зібрати непідйомну для сім’ї суму, а це 480 тис. грн. на реабілітацію (з розрахунку по 80 тис. грн. щомісяця і так пів року) + будуть й додаткові витрати на харчування, засоби гігієни і т.д. Також можлива реабілітація за кордоном, поки що це невідомо. Гроші потрібні якнайшвидше, адже чим довше Олексій чекатиме, тим менше шансів на те, що ходитиме… В нього нижня частина тіла повністю не відчувається через значні травми хребта, ліва кінцівка ампутована, дружина приблизно щогодини перевертає Олексія з боку на бік, постійно біля нього, морально підтримує… Тому просимо, не будьте байдужими! З миру по нитці, кожна гривня дорогоцінна, хто скільки може – кидайте Олексію на рахунок! Адже від держави немає чого очікувати… Щиро вдячна, хто не пройде мимо, хто допоможе тими коштами, які може виділити. Ми незнаємо, що нас чекає завтра, кожному з нас може, не дай Бог, знадобитися значна фінансова допомога і від нас так само не відвернуться, як і ми!”, – йдеться у повідомленні.