Бійці 10 бригади з Коломиї показали російські снаряди

Протистояння під Красногорівкою не припиняється. Проти українських солдатів там застосовують танки, броньовики, артилерію.

Позиція десятої гірничо-штурмової бригади під Красногорівкою – зона постійних і дуже активних бойових дій. Місцями пересуватися доводиться перебіжками. Працюють ворожі снайпери, повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на “Подробности“.

Бойовики для обстрілів армійських позицій з окупованої Старомихайлівки – це, по суті, передмістя Донецька, використовують широкий спектр озброєння. Від танків до ручних кулеметів. Дистанція дозволяє.

Виїжджає танк з району шахти, постійно чуємо звук техніки. Танки, БМП 3 або 4 нової модифікації. І вони працюють по нам регулярно. Вільно працюють ДШК, ПКМ до трьох кілометрів б’є, навіть до стрілецької доходить. 7.62 особливо“, – розповідає військовослужбовець ВСУ “Ден”.

Одна з постійних позицій противника знаходиться церквою, розповідають бійці.

“Вони провокують нас, думаючи що ми церкву зачепимо. – А вони прямо там вогневу точку спорудили? – Так, у них там кулемет стоїть. Тупо провокація така йде. Але ми, звичайно, не відповідаємо на провокації”, – говорить військовослужбовець ЗСУ “Ден”.

Періодично на позиції прилітають браковані російські міни. Військові не можуть втриматися від троллінгу.

Я хочу звернутися до товаришів, громадян, російських журналістів. Якщо у вашій діяльності немає тем для розслідувань, то, будь ласка, можу запропонувати. Ось – міна 82 калібру. Ось маркування. Ось звідки російська міна взялася на території України?“, – каже прес-офіцер 10 ОГШБ Юрій Лелявський.

Ну а поки в декількох кілометрах йдуть бойові дії, спотворена війною Красногорівка відзначає другий рік звільнення.