Більше десяти смертей за останні дні: поліція Прикарпаття звертається до водіїв бути уважними на дорогах

Останні дні на дорогах Прикарпаття побільшало смертельних аварій.

Із застереженням до учасників дорожнього руху звернувся начальник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош:

“… Не можу підібрати слова…
На Прикарпатті за дві доби у аваріях загинуло 7 людей. Моторошно, страшно і, головне, розумієш, що людське життя не повернути. Але б’ємо на сполох, щоб нас почули інші…

Дорога не пробачає помилок і за кожну із них порушники сплачують надто високу ціну – віддають своє життя і оточуючих.

Чоловік, дружина і двоє маленьких діток – загинули у аварії на Коломийщині. Трохи пізніше – загибель мотоцикліста у Надвірній. Півгодини по опівночі – аварія у Рогатинському районі, яка забрала життя водія і пасажира. Всі ці трагедії майже за один день.

Це важко усвідомити, а ще важче уявити себе на місці рідних загиблих, які не дочекалися своїх найдорожчих: дітей, батьків, коханих.

Ще гірше, коли розумієш, що ці трагедії стаються через людську необачність і безвідповідальність.

Тому, звертаюся до водіїв: якщо у ваших руках кермо автомобіля, не будьте легковажними, не відволікайтеся на розмови по телефону, не йдіть на ризикові маневри, обганяючи автомобілі та не перевищуйте швидкість руху.

Зрозумійте, що без усвідомлення небезпеки за кермо краще не сідати, інакше автомобіль для таких водіїв є знаряддям убивства. Є безліч причин і порушень Правил, які призводять до аварій, а наслідки – або смерть, або каліцтво.

Тому всім, кому не байдуже власне життя і життя найдорожчих вам людей, візьміть ці застереження до уваги, коли вирушаєте в дорогу, особливо водії.

Біда і небезпека на дорозі стається, коли її не остерігаються”.

Як повідомляли, у вчорашній аварії на Франківщині загинув мотоцикліст.

Читайте також: На Франківщині під колесами авто загинуло двоє пішоходів