Авіакомпанія Turkish Airlines скасувала рейси Стамбул-Івано-Франківськ

Компанія Turkish Airlines скасувала рейси Стамбул-Івано-Франківськ як мінімум на найближчі кілька днів через обмеження українського аеропорту, про які авіакомпанія повідомила в середу, 27 квітня.

Це пов’язано з ремонтом смуги, яка може тривати два місяці, передає Галка.

Як стало відомо виданню, аеропорт листом повідомив авіакомпанії про те, що комісія під час вивчення поверхні аеродрому виявила тріщини і лущення бетонних покриттів.

На підставі акта комісії аеродром може обслуговувати не більше 10 операцій на добу, при цьому загальна вага кожного повітряного судна не повинна перевищувати 50 тонн до завершення ремонту.

Такі обмеження унеможливлюють комерційне використання авіалайнерів типу Airbus A319, які літали на рейсах Turkish Airlines між Івано-Франківськом та Стамбулом, пояснило виданню інформоване джерело.

Авіакомпанія відкрила щоденні рейси в Івано-Франківськ 30 березня. Раніше Turkish Airlines була змушена припинити польоти між Стамбулом і Дніпропетровськом через відмову українського аеропорту обслуговувати рейси. Міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав ситуацію, що склалася, комерційним конфліктом двох компаній і заявив, що підстави для втручання в нього Мінінфраструктури або Державіаслужби відсутні.

Аеропорт Дніпропетровська через “Дніпроавіа” контролюється компанією “Галтера”. Аеропорт Івано-Франківська знаходиться в концесії у ТОВ “Скорзонера”. І “Галтера”, і “Скорзонеру” ЗМІ пов’язують з бізнесменом Ігорем Коломойським, який також є співвласником авіакомпанії МАУ.