"АТО-Прикарпаття" стартували на відкритому чемпіонаті з футболу. ФОТО

21 квітня на стадіоні у Винниках стартував Відкритий чемпіонат України Героїв АТО серед команд Західної зони. Учасників змагань вітала місцева влада та відомий український тренер Мирон Маркевич, інформують кореспонденти “Галки” зі стадіону. На турнір заявилася команда з Івано-Франкіщини “АТО-Прикарпаття”. У стартовому матчі змагань прикарпатцям протистояли атовці з Тернопільщини. Іванофранківці забили один гол у першому таймі. Після виходу віч-на-віч відзначився Володимир Гамкало. Переможний рахунок підопічні в.о. тренера Андрія Стандіо впустили за три хвилини до кінця гри – порушили правила перед своїм карним майданчиком і суперники забили зі штрафного. 1:1.
Наступний матч прикарпатці зіграють 28 квітня вдома проти Легіона АТО (Академія сухопутних військ), на стадіоні “Рух”, повідомив голова Асоціації футболу учасників АТО Івано-Франківської області Андрій Долик.