Асоціації економічного розвитку Коломийщини – 15 років

19 червня Асоціація економічного розвитку Коломийщини відзначила свій 15-річний ювілей.

Від початку своєї діяльності АЕРК як самостійно, так і спільно з партнерами реалізувала майже 50 проектів та ініціатив у рамках програм міжнародної технічної допомоги за різними напрямками та видами діяльності. Це економічні, соціальні, екологічні, молодіжні, благодійні, культурологічні та інші проекти й ініціативи. Зроблено десятки досліджень, розроблено низку аналітичних документів, здійснюється аналіз політики на місцевому рівні.

Асоціація економічного розвитку Коломийщини об’єднала навколо себе ініціативних та активних членів, які до того ж є засновниками та представниками інших громадських організацій. Таким чином АЕРК діє не лише на теренах Коломийщини, а й у прилеглих до Коломийського районах – Снятинському, Городенківському, Тлумацькому, Косівському, Надвірнянському, а також Верховинському та  інших.

Нині Асоціацію очолює голова Ради АЕРК Василь Мацьків, заступник голови Ради – Микола Савчук, виконавчий директор – Віталій Галайчук. Серед найактивніших членів Ради Асоціації – Роман Бортейчук, Віталій Вандич, Ярослав Хомин (товариство “Бойківщина”); фінансовий менеджер Леся Стельмащук; менеджери проектів: Руслан Вістовський, Любомир Стельмащук; експерти: Ярослав Гнатюк (ГО «Покутські ініціативи»), Ігор Мельничук (ГО “Товариство Гуцульщина”) та багато інших.
З АЕРК в різні роки співпрацювали та є членами Асоціації: Олеся Хомин; Любомир Грицак, Микола Гаврищук, Роман Рєзнік, Іван Гришук, Дмитро Благий, Мирослав Оліградський, Орися Михайлів, Андрій Охрим, Олег Красничук, Євген Гапич, Ярослав Зеленко, Ярослав Романів та багато-багато інших.

Від початку червня з АЕРК співпрацює волонтер Корпусу Миру США в Україні Майкл Хатчісон, який упродовж двох років мешкатиме у Коломиї. Не можна не згадати й першого  волонтера Корпусу Миру США Кавіту Пулапілі, яка нині працює в Казахстані.

А особливо вдячні члени АЕРК головному ініціатору створення Асоціації, ідейнику  та фундатору  Василеві Федюку, який напередодні відзначив свій 55-річний ювілей. Нині пан Василь мешкає у Києві та працює з проектами міжнародної технічної допомоги, які впроваджуються на рівні міністерств.

Нам – 15!  Це дуже молодий вік для людини. Але для громадських організацій, які не просто існують, а працюють на користь громади – це доволі поважний вік. Тож запрошуємо всіх небайдужих до співпраці!