Андрій Олійник повернувся до коломийських “Карпат”

У першому контрольному поєдинку в рамках підготовки до сезону-2016/2017 коломийські “Карпати”, безсумнівно, постали головним фаворитом обласного чемпіонату.

З огляду на перезавантаження чинного чемпіона “Оскара”, котрий долучається до всеукраїнських аматорських перегонів, та очевидного ослаблення брошнівців, що втратили низку своїх лідерів, саме команда з-над Прута виходить на авансцену, пише football.if.ua

І справа не лише в тому, що протягом літнього міжсезоння “Карпати”, які були “бронзовими” в недавньому короткочасному перехідному сезоні, не втратили жодну бойову одиницю у своєму складі, а навпаки, провели доволі гучні “точкові” придбання.

Найперше, повернувся до колективу рідного міста Андрій Олійник  котрий, напевне, ще не сказав останнього слова у футболі.

image (1)

Андрій Олійник під час матчу на стадіоні “Юність”.

Також за “Карпати”  гратиме  Ігор Кушецький, відомий не тільки на обласному рівні.

Що ж до коломийського вояжу Кушецького, то не варто забувати, що взимку він не без успіху поруч із коломиянами Подолюком, Уграком та Москаликом виступає за футзальну “Візу Вторму” – новоявленого чемпіона Івано-Франківщини, від якої, між іншим, чекають нових подвигів і на всеукраїнському рівні.

Одне слово, і Олійник , і Кушецький ) зіграли по тайму в спарингу з “Волокою”, що завершилася, як і звикли у тренувальних двобоях, бойовою нічиєю.