Андрій Іванчук у Коломиї відвідав школу, де навчався. ФОТО

На свято Андрея засновник благодійного фонду “Покуття”,  народний депутат Андрій Іванчук завітав до рідного міста, де мав кілька приємних і зворушливих зустрічей.

Зокрема,  відвідав рідну Стефаникову школу. До слова, СШ №1 ім. Стефаника стала однією з перших шкіл у Коломиї, комп’ютеризованих фондом “Покуття”.

У рідній школі Андрій Іванчук мав теплу зустріч з першою вчителькою Мартою Юріївною, пригадав захоплюючі походи з класним керівником Йосипом Миколайовичем, зустрівся з іншими вчителями і керівництвом школи.

 

Також народний депутат поспілкувався з десятикласником і вундеркіндом Іллею Криворучком.

Ілля – багаторазовий переможець олімпіад з географії, історії, математики, хімії. Захоплюється і марить програмуванням. Нема такого шкільного предмета, який був би хлопцеві не під силу.

Під час зустрічі у першій школі колишня вчителька української мови і літератури Марія Томенчук розповіла про цього обдарованого учня і попросила народного депутата взяти над ним шефство. Директор та увесь викладацький склад одноголосно підтримали пропозицію, наголошуючи на успіхах десятикласника.

Андрій Іванчук зустрівся з Іллею і пообіцяв всіляко сприяти, щоб обдарований школяр своїми знаннями ще більше прославляв Стефаникову школу та  рідну Коломию.

Читайте також: Фонд “Покуття” передав перші святкові пакунки до Миколая.